سوالات متداول

چرا هنگام ثبت نام یا ورود با خطای “ایمیل شما اشتباه است!” مواجه می شوم

دلیل این خطا این است که قطعاً آدرس ایمیل خود را با املای صحیح ننوشته اید.

یعنی بخش پس از @ را به صورت اشتباه نوشته اید. مثلاً gmail را به صورت gamil نوشته اید یا پس از کاراکتر @ یک فاصله گذاشته اید به گونه ای که قالب ایمیل را تغییر داده است.

لطفا با دقت تمام، از املای ایمیل تان مطمئن شوید.

با اینکه تازه رمز عبورم را تغییر دادم، باز هم هنگام ورود به سایت با خطای رمز عبور اشتباه است، مواجه می شوم. (نحوه پاک کردن کش و کوکی ها)

دلیل این مسئله اطلاعات ذخیره شده در مرورگر شما است. که ممکن است اگر شما مجددا رمز خود را با دقت وارد نمایید؛ یعنی از رمز عبور ذخیره شده در مرورگر استفاده نکنید و دوباره رمز را وارد نمایید، اصلاح شود.

در غیر این صورت باید حتما اول کش و کوکی های مرورگرتان را پاک کنید و سپس دوباره وارد شوید.

کش و کوکی، اطلاعاتی است که در مرورگر شما ذخیره می شود، به عنوان مثال اگر قبلا وارد سایت شده اید و اقدام به دانلود فایلی نموده اید و به خاطر مسئله ای مثل سرعت اینترنت یا هر دلیل دیگری که فقط در همان لحظه رخ داده و سپس حل شده، با یک خطا مواجه شده اید و یا وارد سایت شده اید و به خاطر این که رمزتان را دفعه اول درست وارد نکرده اید و یا هر مسئله دیگری، با خطای اشتباه بودن رمز عبور مواجه شده اید، و این پاسخ در کش مرورگر تان ذخیره شده است.

یعنی به دلیل این که مرورگر شما دوباره اطلاعات را از کش می خواند، به همین دلیل وقتی دوباره وارد سایت می شوید و می خواهید دانلود نمایید، با این که مشکل برطرف شده است، اما دوباره با همان خطا مواجه می شوید یا با این که رمز عبورتان را درست وارد نموده اید، دوباره با همان پیغام مواجه می شوید.

زیرا مرورگر شما دوباره همان نتیجه قبلی را که در کش ذخیره شده، به شما نشان می دهد.

برای پاک کردن کش و کوکی های مروگرتان:

اگر با pc یا لب تاپ وارد سایت می شوید، کلید های ( کنترل، شیفت و دیلیت) را همزمان فشار داده و گزینه های

Cached

Cookies

را انتخاب نموده و دکمه clear browsikg data را کلیک نمایید تا کوکی هایتان پاک شود.

اگر از موبایل (اندروید) استفاده می کنید ، در صورتی که برای پاک کردن کوکی ها به توضیحات بیشتری نیاز داریدبه این صفحه بروید.

و سپس مجددا وارد سایت شوید.

یا از یک مرورگر دیگر برای ورود به سایت استفاده نمایید.

پس از عضویت در سایت، ایمیل حاوی رمز عبور به من ارسال نشده است

اگر هنوز ایمیل حاوی رمز عبور را دریافت نکرده اید، تنها به دو دلیل است که لازم است این دو مسئله را بررسی و حل کنید:

۱- ممکن است آدرس ایمیل خود را به صورت املای اشتباه وارد نموده باشید.
یعنی یا بخش قبل از @ در ایمیل تان چیزی مغایر با ایمیل شما ثبت شده یا بخش پس از @ را به صورت اشتباه نوشته اید. مثلاً gmail را به صورت gamil نوشته اید یا پس از کاراکتر @ یک فاصله گذاشته اید به گونه ای که قالب ایمیل را تغییر داده است.

برای حل این مسئله، مجدد از پنجره ورود، گزینه “فراموشی گذرواژه” را انتخاب و مراحل را تا انتها انجام دهید. خصوصا در نوشتن آدرس ایمیل با املای صحیح دقت نمایید؛ زیرا ایمیل به همان آدرسی ارسال می شود که شما در هنگام ثبت نام وارد نموده‌ اید و اگر آن آدرس اشتباه باشد، عملا شما ایمیلی دریافت نمی کنید.

۲- ممکن است ایمیل دریافتی، وارد پوشه spam یا هرزنامه در ایمیل تان شده باشد. بنابراین، جهت حل این مسئله وارد ایمیل تان شوید و روی گزینه More (بیشتر) کلیک نمایید تا بتوانید سایر پوشه های موجود در ایمیل تان را مشاهده نمایید.

سپس روی پوشه spam (هرزنامه) کلیک نمایید.

آنگاه خواهید دید که ایمیل ارسالی، وارد پوشه اسپم در ایمیل تان شده و به همین دلیل شما آن را پیدا نکرده اید.

سپس برای اینکه سایر ایمیل ها گروه وارد پوشه اسپم نشود، روی این ایمیل کلیک راست نمایید و گزینه not spam را کلیک نمایید.

چگونه می توانم اطلاعات پروفایل خود را ویرایش نمایم؟

پس از ورود به پنل کاربری خود، با کلیک بر روی گزینه “تنظیمات” وارد صفحه ویرایش پروفایل می شوید. در این صفحه می توانید اطلاعات شخصی، ایمیل و گذرواژه خود را ویرایش نمایید.

رمز عبورم را فراموش نموده‌ ام، چگونه می‌ توانم وارد سایت شوم؟

اگر به هر دلیلی با پیغام “رمز عبور شما اشتباه است” مواجه شدید و یا رمز عبور به سایت را فراموش کرده اید، می‌ توانید برای ورود به سایت، اقدام به تغییر رمز عبور و ایجاد رمز عبور جدید نمایید.

برای تغییر رمز عبورتان مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا در پنجره ورود، روی گزینه “فراموشی گذرواژه” کلیک کنید.

سپس همان ایمیلی که با آن عضو سایت هستید را به صورت صحیح وارد نموده و دکمه، “دریافت رمز تازه” را کلیک نمایید.

پس از آن، ایمیلی حاوی “لینک تغییر رمز عبور” به ایمیل شما ارسال می شود.

لطفا وارد ایمیل تان شده و در انتهای ایمیل روی لینکی با این عنوان کلیک نمایید: “برای ریست کردن رمز عبور خود اینجا را کلیک کنید”

چگونه می‌ توانم برای مطرح کردن ایده و ارائه پیشنهادم، تماس داشته باشم؟

اگر پیشنهاد خاصی مد نظرتان است، می‌ توانید از طریق ارسال به ایمیل info@razeasheghi.com پیشنهاد خود را مطرح نمایید!

اگر پیشنهاد شما با قوانین و اصول گروه همخوانی داشته و قابل اجرا باشد، حتماً از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده می‌ شود.

در غیر این صورت، اگر پاسخی دریافت نکردید، به این معناست که ایمیل شما مطالعه شده اما امکان اجرای آن برای گروه میسر نمی‌ باشد.