اگر برای رسیدن به خوشبختی، خواسته های قلبی، آرزوها و رویاهای خود عجله داری بهترین و سریع ترین مسیر تکاملی را به تو نشان خواهیم داد…

به لطف خدای مهربان دوره دوم مغناطیس خوشبختی با مطالبی جدید و متفاوت با هدف تحول زندگی در تمام جنبه هایش یعنی جذب ثروت، اعتماد به نفس، روابط عاشقانه، سلامتی بی حد و مرز و معنویت عالی شروع به کار کرد.

ما بیش از ۱۰ سال است که تمام تمرکز خود را روی درک قوانین الهی و تحول زندگی خود و سپس آموزش آن به همراهانی که خواهان دریافت این آگاهی های کیهانی هستند قرار داده ایم. در این مسیر سبز چه روزها و شبهایی از روی عشق و علاقه خدای خود را صدا زدیم و از او بابت هدایت هایش سپاسگزاری نمودیم.

ما با عمل به قوانین کیهانی و توجه به نشانه های هدایت الهی، در تمامی جهات، زندگی خود را متحول کردیم و تا به امروز الهام بخش هزاران نفر انسانی شده ایم که از روی عشق و ایمان آموزه های ما را دنبال کرده اند و زندگی خود را از تمامی جهات متحول نموده اند.

اعتماد به نفس پایینی داشتم، بسیار عصبی بودم و با تلاش بسیار زیاد هم به خواسته های خود نمی رسیدم اما پس از آشنایی با گروه راز عاشقی به اکثر اهداف خود رسیدم…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

دلیل اینکه همراهان راز عاشقی خیلی زود بعد از فراگیری مطالب و آموزه های ما و عمل به آنها متحول می شوند این است که این آگاهی ها از همان سرچشمه ای می آیند که ما و همه جهان خلقت را خلق کرده و هدایت می کند.

چه بسیار کسانی که با عمل کردن آگاهانه به این آموزه ها در روزهای سرد ناامیدی، با ایمان جلو رفتند و شرایطی را برای خود رقم زدند که در ذهن خیلی ها نمی گنجید. ما به همه نشان دادیم که شما می توانید به معنای واقعی خالق زندگی خود باشید.

به لطف خداوند و هدایت الهی او و عمل با تعهد به قوانین کیهانی چه بسیار دوستانی که پس از شرکت در دوره های قبلی گروه راز عاشقی به نتایج خارق العاده و محیر العقولی رسیدند.

  • بسیاری از دوستان که برخی از اعضای خانواده شان دچار اعتیاد شدید بودند اما پس از سالها، اعتیاد عزیزانشان برای همیشه درمان شد.
  • مادری که از نجات فرزند خود از پای چوبه دار کاملا ناامید شده بود با عمل به این آموزه ها و لطف الهی فرزند جوان خود را از اعدام نجات داد.
  • دوستانی که هیچ امیدی به زندگی نداشتند اما بعد از تعهد عملی به انجام تمارین نه تنها از تفکر مخرب خودکشی نجات یافتند بلکه به چنان نتایجی دست یافتند که برای خودشان نیز غیر قابل باور می نمود.
  • تعداد بسیار زیادی از همراهان راز عاشقی از زیر صفر شروع کردند و به تمام  خواسته ها و آرزوهای به ظاهر دور از دسترس خود رسیدند.

همسرم بعد از ۹ سال اعتیاد خود را ترک کرد… خوشبختی، آرامش و پول به زندگی ما سرازیر شد…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

بابت گرفتار شدن پسرم در زندان دلم پر از آشوب و غم بود اما خداوند پسرم را دوباره به من بخشید…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

بسیاری از دوستان از جایی که فکرش را نمی کردند به خواسته های خود رسیدند و این برای ما عجیب نیست چرا که خداوند در قرآن کریم می فرماید:

وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَی اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدْراً

و از جایی که گمان نَبَرد به او روزی عطا کند و هر که بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد که خدا امرش را نافذ و روان می سازد و بر هر چیز قدر و اندازه ای مقرّر داشته است.

هر روز تعداد بسیار زیادی از دوستان به ما اطلاع می دهند که چقدر راحت و آسان به خواسته های قلبی، آرزوها و رویاهای خود رسیده اند. تمام نتایجی که این دوستان از دوره های راز عاشقی گرفته اند برای ما بسیار بدیهی است. چرا که رسیدن به خواسته ها نتیجه تعهد عمل خود آنها به قوانین کیهانی است و همانطور که از اسمش پیداست قانون، قانون است و برای تمام انسان های روی زمین یکسان عمل می کند.

می خواستم روزی ۶۰ هزار تومان درآمد داشته باشم اما الان درآمد روزانه من بیش از ۴۰۰ هزار تومان است…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

ادامه این نوشته را بخوان و اگر نشانه ای دیدی که قلبت آن را تایید کرد در این مسیر سبز و زیبا با ما همراه شو. بیصبرانه منتظر شنیدن نتایج معجزه آسای تو نیز هستیم.

در دوره ۶ ماهه مغناطیس خوشبختی قرار است که از پایه تمام مسیری که شما برای رسیدن به رویاهایتان نیاز دارید را با شما به اشتراک بگزاریم. در این دوره که هر فصل آن یک ماه طول خواهد کشید تمرین های بسیار ساده، جذاب اما کاربردی به شما خواهیم داد که  با کمک آنها می توانید گام به گام باورهای مخربی که از ورودی های گوناگونی چون خانواده، فرهنگ، مدرسه، دوستان و رسانه های جمعی به ضمیر ناخودآگاه شما وارد شده اند را شناسایی و تغییر بدهید. نتیجه این است که در مداری قرار می گیرید که در آن مدار، ثروت، سلامتی، روابط عاشقانه و آرامش موج می زند.

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

مهم نیست در حال حاضر در چه شرایطی زندگی می‌کنید. وقتیکه اندیشه ها و باورهای خود را تغییر دهید و افسار ذهن سرکشتان را مهار و باورهای مثبت، امید بخش و قدرت ساز را در خود ایجاد کنید آنوقت شرایط زندگی شما به سرعت تغییر می‌کند. این را ما نمی گوییم. این یک ادعای پوچ نیست. اگر نتایج فراگیران دوره های راز عاشقی را گوش کنی و بخوانی خواهی فهمید که این یک ادعای درست و صحیح است.

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

مردی وارد زندگی من شد و حدود ۲۰۰ میلیون تومان سر من کلاه گذاشت… اوضاع روحی و مالی من به شدت آسیب دیده بود… پس از آشنایی با گروه راز عاشقی اوضاع من در همه ابعاد تغییر کرد… یک خانه ۹۰۰ میلیونی، دو دستگاه خودرو، یک دربند مغازه و غیره از معدود جذب های من بود…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

عشق زندگی ام مرا ترک کرد و در کمال بی انصافی با فرد دیگری ازدواج کرد… پس از این اتفاق از زندگی ام ناامید شده بودم… پس از آشنایی با گروه راز عاشقی و انجام تمارین دوره های آنها همه چیز زندگی ام دگرگون شد… خدا را شاکرم که اکنون طعم واقعی خوشبختی را می چشم…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

مرگ ناگهانی پسر ۱۸ ساله ام روی زندگی من و خانواده ام تاثیر بسیار بدی گذاشت… خانواده ام از هم پاشید و همسرم دچار افسردگی شده بود… اما پس از آشنایی با گروه راز عاشقی و انجام تمارین اساتید، وفور نعمت به زندگی من وارد شد و خانواده ام دوباره احیاء شد…

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

این دوره تمرین به تمرین، گام به گام و جلسه به جلسه ذهن تو را شخم می زند و به تو کمک می کند ضمیر ناخودآگاه خودت را دوباره برنامه نویسی کنی و باورهای محدود کننده ات را شناسایی و آنها را از اساس تغییر بدهی.

دوره راز عاشقی مسیر تکاملی ات را کوتاه تر می کند و به تو کمک می کند تا با سرعت بسیار زیاد به خواسته ها و آرزوهای زندگی ات برسی. با وجود این دوره تو از آزمون و خطا مصون خواهی بود، مقاومت ذهنی ات کم می شود و ظرف وجودت رشد می یابد و آرام آرام تو به جریانی به نام خوشبختی وصل خواهی شد.

نکات مهم:

تمام بخش‌های این دوره‌، خصوصی‌ است و فقط برای افراد شرکت‌کننده در دوره قابل مشاهده است.

فضایی که برای این دوره طراحی شده‌، مثل یک دوره دانشگاهی است که‌ علاوه بر آموزش قوانین به صورت تئوری‌، فضایی شگفت‌انگیز همراه با تمارین بسیار کاربردی و منحصر به فرد برای کارآموزی‌، تمرین و اجرای آن آموزش‌ها در عمل دارد. اما این دوره  مناسب همه نیست. این دوره فقط برای افراد متعهد مناسب است. افرادی که

۱. باور دارند زندگی بر پایه قوانین دقیقی استوار است و می توان با درک نحوه کار جهان هستی روی زندگی خود کنترل کامل داشت و زندگی خود را به شکل دلخواه خلق نمود.

۲. خواهان جذب ثروت حلال هستند چرا که نمی خواهند دیگر هیچ نگرانی در مورد مسائل مالی داشته باشند.

۳. دوست دارند با خودشان در صلح و صفا باشند و  روابط‌شان با دیگران توأم با عشق و محبت باشد‌.

۴. عاشق سلامتی هستند و می‌خواهند تمام عمرشان از نعمت سلامتی بهره مند باشند.

۵. دوست دارند با خداوند نیز در صلح و دوستی باشند و با توکل صحیح به این منبع قدرت و ثروت هرگز در زندگی خود نگران آینده نباشند.

۶. می خواهند احساس کنند که همواره همه کارها به آسانی و ساده ترین شکل برایشان انجام می شود.

۷. دوست دارند اعتماد به نفس و خود دوستی عظیمی در آنها شکل بگیرد.

۸. خواهان ارتقاء و پیشرفت شغلی هستند.

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

چرا ما می توانیم به شما کمک کنیم؟

مهم ترین دلیلی که فکر می کنیم می توانیم به شما کمک کنیم این است که هم خودمان و هم فراگیران دوره های راز عاشقی نتایج بی نظیری گرفته اند. هر روز تعداد بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه راز عاشقی می رسد که چقدر نتایج بی نظیر و خارق العاده ای از عمل به تمرینات دوره ها گرفته اند. ما بخش بسیار کوچکی از این نتایج را در بخش نتایج کاربران سایت به نمایش گذاشته ایم.

دومین دلیل مهم این است که ما مانند بسیاری از اساتید مطرح در این حوزه، لقمه را دور سرمان نمی چرخانیم و فراگیران خود را گیج و سردرگم نمی کنیم. ما با طراحی تمارین و برنامه های عملی کاری می کنیم تا شما به سرعت به خواسته ها و آرزوهای خود برسید.  مطالب بسیاری از اساتید در این حوزه بسیار ارزشمند و گرانبهاست اما متاسفانه مطالب قطره چکانی به فراگیران منتقل می شود. ما به این رویه ها اعتقادی نداریم.

می خواهیم شما به سرعت به خواسته های قلبی، آرزوها و رویاهای خود برسید. به همین دلیل خیلی سریع سر اصل مطلب می رویم و هرگز شما را با ارائه انبوه مطالب، گیج و سردرگم نمی کنیم. به تو قول می دهیم اگر به دستورات و تمارین با دقت عمل کنی از همان روزهای شروع، وضعیت فرکانسی‌ات بهتر می‌شود که‌ اول از همه خودش را در احساس خوب و امیدواری نشان می‌دهد‌، سپس  همه چیز در زندگی‌ات شروع به بهتر شدن می‌کند و تو به وضوح نشانه‌های این تغییر را می‌بینی.

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

سرفصل های دوره

ماه اول: قانون جذب ۱ + تمرین عملی

ماه دوم: قانون جذب ۲ + تمرین عملی

ماه سوم: اعتماد بنفس و جذب خواسته ها + تمرین عملی

ماه چهارم: جذب ثروت و فراوانی + تمرین عملی

ماه پنجم: جذب رابطه عاشقانه و بهبود روابط عاطفی خود با دیگران + تمرین عملی

ماه ششم: تاثیر نیروی شگفت انگیز عشق

هدیه دوره:

ما سه هدیه فوق العاده و شگفت انگیز برای شما در نظر گرفته ایم که بعد از هر دو ماه به شما عزیزان تقدیم خواهد شد. به همین جهت ۳ فایل مراقبه یا خود هیپنوتیزم بسیار ویژه در زمینه های جذب ثروت و فراوانی، جذب اعتماد بنفس و جذب روابط عاشقانه و بهبود روابط به ارزش ۳۰۰۰۰۰ تومان طراحی کرده ایم و هر یک از آنها را بعد از هر دو ماه تقدیم ثبت نام کنندگان خواهیم کرد.

 

ارتباط دو طرفه با اساتید دوره:

هر یک از شرکت کنندگان در دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی پس از ثبت نام می توانند از طریق ایمیل اختصاصی و آی دی تلگرام که در اختیار آنها گذاشته می شود با اساتید دوره به طور مستقیم ارتباط داشته باشند و سوالات خصوصی خود را بپرسند.

شما همچنین از طریق صفحه تالار گفتگو می توانید سوالاتی که جنبه عمومی دارند را مطرح و  راهکار خود را از طریق پاسخ سایر کاربران سایت و اساتید دوره در این صفحه مشاهده نمایید. پاسخ به سوالات عمومی و خصوصی منطبق بر قوانین الهی و کیهانی ارائه می شود.

 

قیمت دوره:

اگر بخواهید برای رسیدن به خواسته های خود در دوره های مشابه شرکت کنید به طور متوسط باید چیزی حدود ۱۰ میلیون تومان پرداخت کنید ولی از آنجایی که ما دوست داریم همه دوستان عزیز بتوانند در این دوره شرکت کنند قیمت این دوره بی نظیر ۶ ماهه را ۴۲۰ هزار تومان گذاشتیم که به صورت ماه به ماه ۷۰ هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می شود.

 

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی۱۰۰٪ گارانتی اثربخشی و ضمانت بازگشت وجه(ریسک شما صفر است)

شما پس از ثبت نام در ماه اول، به مدت ۳۰ روز پس از پرداخت فرصت دارید تا در صورت عدم رضایت از دوره انصراف بدهید و تمام هزینه ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. ما آنقدر به نتایج این دوره ایمان داریم که مطمئن هستیم امکان ندارد کسی در این دوره بی نظیر شرکت کند و نتیجه نگیرد.

 

اگر به تمارین و دستورالعمل های دوره عمل کنید زندگی شما به معنای واقعی کلمه بهشت خواهد شد. ما از چیزی صحبت می کنیم که نه تنها خودمان به طور واقعی درکش کرده ایم  بلکه در نتایج زندگی تعداد بسیار زیادی از فراگیران دوره های قبلی دیده ایم.

 

شاید با ۷۰ هزار تومان بتوانید دو تا پیتزای یک نفره سفارش بدهید و نوش جان کنید اما با ماهی ۷۰ هزار تومان سرمایه گذاری قطعا می توان آینده ای زیباتر داشت و خوشبختی را به معنای واقعی کلمه جذب نمود.

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی

دوره آموزشی مغناطیس خوشبختی